Select

Select silikonové nástrahy

…nástrahy ukrajinské značky Select jsou nedoceněny! Kvalitní, levné a hlavně chytlavé. Skutečná černá můra obchodníků a vynikající pomoc pro rybáře!

Zlatý důl pro ty, kteří si teprve osvojují jigový lov. Z hlediska úspornosti při nákupu většího množství modelů. Přičemž tato úspora přijde vhod i zkušeným rybářům.

Vzniká pocit, jakoby se majitelé značky posmívali věhlasným tržním značkám.

Máte lepší? Máte trochu lepší, ale to „lepší” je jen dočasná představa! Máte nové technologie. My je máme taky! Máte jedlé nástrahy? My je máme taky! Máte patřičné balení? To máme také! Že vás každý zná? No a co! Až poznají nás, mohou na vás i zapomenout! Máte vysoké a přiměřené ceny? A teď jsme vás dostali! Naše ceny jsou velmi nízké.

Select plandavky

Třpytky jsou vyrobeny z mosazi technologií lisování za tepla, což je při ceně jednoho kusu začínající na 45,-Kč dost překvapující. 

Výrobce se při výběru modelů pro tuto sérii nechal inspirovat těmi nejúspěšnějšími a nejprodávanějšími japonskými plandavkami. Navíc je balení každého kusu vybaveno háčkem s mikroprotihrotem, kterým je plandavka osazena a přibalen je ještě háček bez protihrotu ve stejné velikosti k možné výměně, což je šikovné řešení pro lov na revírech, kde je protihrot zakázaný

Select woblery

Firma Select se zabývá i výrobou replik nejúspěšnějších modelů woblerů japonských značek.