O nás

Rybaření, konkrétně přívlač a focení ryb.

Přimět rybu, aby zaútočila na kus plastu, kovu, gumy, nebo dřeva. Tak o tom je přívlač. Vzhledem k tomu, že se tyto materiály běžně v útrobách ryb nenacházejí, je jasné, že se jimi neživí.

Proto je nutné předvést rybám takové divadélko (animaci) s přívlačovými  nástrahami, aby neovládly své pudy a měly potřebu zaútočit a kousnout do něčeho, co by je jinak nikdy nenapadlo.

Pro nás je to výzva!

Je to o přímém kontaktu s nástrahou, kdy je v lehkém a citlivém prutu cítit jak nástraha pracuje, o co zavadila a co se jí dotklo.

Úder útočící ryby, je jak zásah elektrickým proudem, přesně to, o co jste ochuzeni při jiných způsobech lovu.

Trefovat nástrahou místa, kde dravce předpokládáte a on útokem potvrdí, že vaše odhady byly správné.

Přemýšlet, jak přelstít rybu vedením vaší umělé nástrahy, to vše dohromady s lehkou sestavou ze které vás nebolí záda a můžete s ní chytat dlouhé hodiny. Prostě přívlač…

 

 

 

 

Co vám náš web nabízí a proč byste ho vůbec měli číst?

 

Naše znalosti a zkušenosti vychází zejména z pracovního působení ve firmě Nordic Stage.s.r.o, a proto bychom se o ně s vámi rádi podělili, protože informací o lovu ryb přívlačí není nikdy dost.

Mnoho nových poznatků o lovu přívlačí, jsme měli možnost čerpat od člověka znalého oboru i známého ve světě, který se přímo zabývá vývojem a výrobou přívlačových prutů (Norstream, Nordic Stage, Extreme Fishing), ale i celou řadu nástrah, pana Evžena Bykova, partnera firmy Strike Pro, pro kterou např. navrhl modelovou řadu UL woblírků, které znáte jako UL Rider, My Turn a Crazy Plankton a mnoho jiných modelů.

 

Hodně lidí z řad rybářů, ale i prodejců rybařiny a některých závodníků nás zná z prodejny Dubeč, nebo jste měli možnost se s námi setkat na výstavě For Fishing v roce 2014 a 2015, kde firma Nordic Stage obdržela pokaždé ocenění TOP EXPO nad 50m2.  Více informací zde

 

Výrobky o kterých píšeme v sekci Vyzkoušeli jsme, jsme opravdu vyzkoušeli a patří mezi naše oblíbené a používané.

Dále sledujeme novinky a informace, týkající se lovu přívlačí ze zahraničních webů a videí.

Protože nás dva v Dubči už nenajdete, můžete se s námi dál “setkávat” na tomto webu.

Vzhledem k tomu, že už v Nordic Stage s.r.o. nepracujeme, nejsme kompetentní k podávání informací ohledně fungování prodejny v Dubči. Děkujeme za pochopení a přejeme vám hodně rybářských úspěchů a pohody při lovu.