Norstream

Známá korporace NorStream (Norstrim) je norská společnost, která je po celém světě známá výrobou prutů, rotaček, plandavek, vlasců a dalšího příslušenství pro rybaření. Společnost byla založena v roce 1997, a když se poprvé objevila ve světě, hned se ukázala v tom nejlepším světle. V současné době se pobočky a zastoupení společnosti Norstream nacházejí po celém světě.

Hlavní koncepcí společnosti je dnes vývoj a výroba zboží, které je nejoptimálnější především pro ruské podmínky. Pořízením přívlačového prutu Norstream v Rusku se proto rybář stává vlastníkem náčiní, které je maximálně optimalizováno pro chytání ryb přímo na Ruských vodách.

Jakmile se NorStream objevil v Rusku, hlavní činností byla výroba přívlačových prutů vynikající kvality.

Další výhodou produktů Norstream je použití technologie UTC, speciální technologie výroby prutů. Na jeho základě vytvořené přívlačové pruty se vyznačují extrémní lehkostí a nízkou hmotností, protože obsahují nízký obsah pryskyřic.

V současné době mají zákazníci možnost zakoupit přívlačové pruty Norstream ze široké škály modelových řad. Společnost nabízí svým zákazníkům několik různých sérií prutů, které jsou cenově dostupné a optimální pro rybolov v ruských i evropských vodách.

Všechny modely přívlačových prutů Norstream lze rozdělit do tří kategorií:

Ekonomická třída. Zde je kladen důraz na dostupnost, funkčnost a odolnost. Tato možnost je ideální pro začátečníky, kteří se teprve začínají seznamovat s rybářským náčiním a mohou poškodit složité drahé pruty.

Střední třídu tvoří sportovní modely, ale za přijatelnou cenu. Toho lze zpravidla dosáhnout nepříliš drahými očkami a doplňky. Tyto modely jsou určeny pro takové kategorie rybářů, kteří již mají určité dovednosti v používání přívlačových prutů v různých podmínkách.

Sportovní modely se vyznačují vynikající kvalitou, vynikajícím výkonem a zároveň mnohem dostupnější cenou ve srovnání s jinými společnostmi. Hlavní vlastnosti modelů této kategorie jsou odolnost a spolehlivost, což vám umožní chytit spoustu ryb, což je jeden z klíčových bodů závodů.

Plandavky Norstream Area

 jsou vyrobeny z mosazi. Osazeny vysoce kvalitními spojovacími kroužky a háčky bez protihrotu.

Lak je odolný vůči oděru a odražení, neobsahuje rtuť ani jiné látky nepříznivé pro životní prostředí.