Silikonové nástrahy Select

Repliky téměř všech známých modelů věhlasných značek za nízké ceny

Po značce Hitfish, kterou si rybáři velmi oblíbili a dnes už téměř nechybí v nákupním košíku rybáře holdujícímu lovu s jigem, přichází čas představit druhou značku gum, ještě levnější a s ještě větší kolekcí modelů od mikrojigu, až po velká kopyta pro lov štiky a sumce. Jedná se o značku Select. Zakoupíte v našem e-shopu zde

Zhruba před půl rokem jsme naskladnili plnou kolekci měkkých, silikonových nástrah od firmy Select. Za ten krátký čas už tyto výrobky šokovaly řadu rybářů nejen svou velmi příjemnou cenou (běžně padají dotazy „prosím vás, to je cena za kus viďte, a ne za celé balení“), ale hlavně svou chytlavostí.

Materiál Selectu je extra měkký, přitom odolnější vůči zubům dravců a je sycen atraktanty. Tento materiál má zásluhu na vynikající pohybové práci těchto nástrah, které mají schopnost přimět k záběru i jinak netečného, pasivního dravce.

Počáteční nedůvěra rybářů v něco tak levného, se ihned rozplývá při nahození do zkušebního bazénu na prodejně a krátké prezentaci. Zpravidla je hned jasno a nastává chuť zkusit to v praxi. Úsměvy, radost, fotky úlovků v mobilech a následný nákup většího množství modelů a barevných variant dokazuje spokojenost a úspěšnost rybářů s těmito nástrahami.

Repliky téměř všech známých modelů věhlasných značek za nízké ceny, to je Select. Kamarádská značka k rybářově peněžence.

Target  1,6″

Shad Up 3,5″

Crazy Shad 4″

Footer 3″      

Gumy Select zakoupíte v prodejně Nordic Stage, Netlucká 632, Praha 10, Dubeč

Nabídka je velice pestrá.  Na své si přijdou milovníci lovu UL, ale i lovu candáta nebo sumce.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.


 

3 komentáře u „Silikonové nástrahy Select

  1. Nástrahy SELECT používám prakticky od chvíle co se poprvé objevili na obchodě. A musím říci že mě hned od první vycházky zaujali ne jenom svou příjemnou cenou ale i perfektním chodem. Nástrahy SELECT jsou vyrobeny z velmi měkkého materiálu a mají perfektní chod i při pomalém vedení. Já osobně se zaměřuji na lov candátů a sumců a díky nástraze SELECK Fatfish4.8″ jsem si letos posunul svůj osobák na 161cm. Nezbývá mi nic jiného než tyto nástrahy doporučit.

Napsat komentář