Novinky v Dubči – přívlačové pruty řady Asgard Collection

Dovolte mi, abych v čase, kdy je spousta z vás v očekávání termínu blížící se rybářské výstavy informoval o novinkách, které dorazily do přívlačového ráje v Praze Dubči.

Ti z vás, kteří ocení kvalitu a rádi drží v rukách při svém rybaření to nejlepší, co v daný čas trh nabízí, právě pro vás je tato informace.

Po delším čase usilovné a pečlivé práce při vývoji a testování nové kolekce prutů, se konečně můžeme pokochat hotovými produkty a také zakoupit luxusní přívlačové pruty řady Asgard Collection.

Tyto pruty nejsou pro každého. Ale vy, kteří o přívlači máte jasno a víte jak moc záleží na prutu který při tom, či onom způsobu lovu přívlačí použijete, tak právě vy, dejte na radu a před zakoupením nového prutu na výstavě, navštivte nejprve Dubečskou prodejnu Nordic Stage s.r.o.. Věřte, že je z čeho vybírat.

 

Velmi milá zpráva je i fakt, že tyto pruty pro nejnáročnější rybáře bude možno pořídit za velmi přijatelné ceny, byť se jedná o kousky, které jsou logickým pokračováním legendárního prutu Provokator se kterým chytá závody hned několik reprezentací z různých částí světa.

Vliv na příjemné snížení ceny měla dlouholetá spolupráce, a přínos nesla i zarputilá a tvrdá práce pana Bykova na českém území, což není zrovna jednoduché, když uvážíme, až neuvěřitelnou nadvládu kaprařiny v České republice.

odkaz zde Norstream

Věřte, že jen co jsem vybalené pruty vzal do ruky, zamiloval jsem se na první omak. V hlavě mi hned nabíhaly situace při kterých bych je použil a už, už jsem se viděl u vody.

V kolekcích prutů Asgard si vybere každý, kdo je již pevně vyhraněn a má vysoké nároky na nástroj se kterým chytá. V programu Asgard Collection jsou pruty, které pokryjí ty největší a nejnáročnější požadavky rybáře, napříč celou přívlačí a může si u toho být jist, že drží v rukou to nejlepší, co momentálně trh nabízí.

 

Samozřejmě jsou a budou i další novinky v nástrahách i šňůrách.

(aktualizace 03/2021 po úpravě prodejny, která nyní probíhá, budou pruty opět v prodeji)

více zde: Bifrost Light Special  a   Maestro UL Stream

Co jsme napsali my o Bifrost Raido

Podívejte se také na video Za dravci s prutem Experience

 

2 komentáře u „Novinky v Dubči – přívlačové pruty řady Asgard Collection

 1. Dobrý den, Václave,
  po přečtení této potěšující informace jsem kontaktoval pana Bykova a domluvil si termín na prodejně v Dubči. Pan Bykov mi věnoval více než hodinu svého času a podrobně představil všechny ” klenoty ” z luxusní Asgard Collection. Od 70 gramů vážící ” taktovky ” z řady Maestro až po širokou paletu prutů z řady Bifrost. Pro moje potřeby zvítězil model 662 LUL z řady Bifrost s testem 1,2 – 7g. Mám o důvod více, vyrazit co nejdříve k vodě a nádherný prut vyzkoušet!
  Jako bonus jsem si odvezl pár desítek hodně povedených plandavek s kvalitními hačky bez protihrotu od značky Norstream. Mám ještě dobrou zprávu pro fandy přívlače. V Dubči rozhodně neplatí, že luxusní zboží znamená drahé a skutečnost, že na zakoupené zboží navíc dostanete
  nemalé množstevní slevy avizované na webových stránkách firmy Nordic Stage, je téměř neuvěřitelná.
  Václav Vácha

  1. Zdravím Václave,
   jsem rád, že panuje spokojenost s nákupem a teď už jen, jak to půjde, na nějaký duhákodrom, což je v tomhle čase jediná možnost, jak vyzkoušet proutek i na rybách. Budeme se tady těšit na všechny dojmy a pocity z rybaření s tímto prutem.
   Věřím, že ani plandavky nezklamou a radost bude ještě větší.
   Tak ať to kouše.

   Václav Ebr

Napsat komentář