Keitech

Společnost Nordic Stage s.r.o. má výhradní zastoupení Keitech pro Českou republiku.

Výrobky Keitech naleznete v kamenné prodejně Nordic Stage v Praze Dubči.

Jedná se o jeden z největších výběrů v sortimentu Keitech v Evropě. Podívejte se zde

Japonské silikonové nástrahy té nejvyšší popularity. Příznivcům jigového lovu nemá smysl tuto značku představovat. Znají ji. Vědí, že patří mezi ty nejlepší a dost možná i nejlepší je. Propracovanost výrobků Keitech je do posledního detailu přesně tak, jak je Japoncům vlastní. Neuvěřitelně lákavé pohybové hry jejich měkkých nástrah, vyrobených z nadýchaného extra měkkého materiálu, který obsahuje soli a pachové atraktanty, to vše dává nástrahám Keitech velkou chytlavost. Sůl, která je při výrobě aplikována do spodní části nástrah (břicha), má za úkol lepší stabilitu a plovoucí vlastnosti. Takzvaný „jedlý materiál“ zase dává rybáři trochu času navíc pro zásek, protože ryba nepozná při záběru žádnou zradu a drží tak nástrahu o něco déle, než u běžných gumových nástrah.

Stejně vysokou úroveň zpracování můžete očekávat i u wolframových jig hlaviček Keitech, které jsou vyráběny s tou nejvyšší precizností a s háčkami Daiichi a Decoy, které patří mezi to nejlepší, co je v háčcích k dispozici.

K velké radosti všech rybářů lovících na Keitech, doplnila firma Nordic Stage zásoby v nejprodávanějších modelech jako je Easy Shiner 4“a 5“. Čtyřka Easy Shiner, je doplněna ve třiceti barevných variantách. Sortiment se navíc rozšířil o další rozměry Mad Wag 2,5“a 3,5“, kde je na výběr z osmnácti barev. Nově je i Custom Leech 3“.

Easy Shiner 4″

Easy Shiner 4″

Mad Wag  7″, 3,5″, 2,5″

Mad Wag 3,5″

Méně radostné, už je bohužel to, že s obrovskou popularitou Keitech se začínají objevovat i jeho falzifikáty. Jsou téměř k nerozeznání od originálu, včetně balení. Společnost Nordic Stage ručí pouze za své zboží, dodávané přímo japonským výrobcem Keitech! Ostatní zboží tohoto výrobce se dostává na český trh„ všelijakým způsobem“. Jedno je ale jisté. Prodejci ho od Nordic Stage nemají, protože jsme od nich za tři roky našeho zastoupení Keitech, žádnou objednávku nedostali! Uvážíte-li, že někteří dokonce prodávají gumy Keitech po kusech na E-shopu, tak to při padělcích, kopiích a dnes i celé řadě povedených replik nikdy nevíte, co vám vůbec v zásilce přijde domů.

Crazy Flapper 3,6″

Crazy Flapper 3,6″

Crazy Flapper 3,6″

Crazy Flapper 3,6″

Swing Impact Fat 3,3″

Swing Impact Fat 3,8″

Swing Impact Fat 3,8″

Swing Impact 3″

Swing Impact 3″

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.


 

Napsat komentář