FishUp silikonové nástrahy

Společnost FishUp – je ukrajinský výrobce rybářských nástrah. Byla založena rybáři – sportovci – mnohonásobnými vítězi ukrajinských soutěží různých úrovní.

Na české poměry unikátní projekt, když vedoucí sportovci udělají něco pro běžné rybáře.
A to “něco” není garážového provedení, ale velmi kvalitní a stylový produkt na nejvyšší technologické úrovni, spojené se zkušenostmi vynikajících závodníků a úspěšných rybářů.

Příběh FishUp začal s výrobou několika napodobenin hmyzu. Na začátku byly nástrahy vyráběny výhradně pro osobní použití, ale byly tak efektivní, že se okamžitě staly velmi populární mezi mnoha rybáři a závodníky.

Právě pozitivní recenze o úspěšnosti nástrah, nastartovali projekt a chuť vytvořit vysoce kvalitní, efektivní a zároveň cenově dostupný produkt.

Všechny nástrahy FishUp jsou rozpracovány a vyráběny na Ukrajině na speciálním přístroji a dříve než se dostanou do sériové výroby, podstoupí dlouhý proces testování a nejrůznějších úprav.

Pro výrobu nástrah FishUp jsou používány pouze vysoce kvalitní materiály, přírodní atraktanty a soli, které jsou velmi atraktivní pro ryby.